fbpx
11/07/2017

Graficzny system zarządzania – Agrinavia MAP

Opracowaliśmy program, dzięki któremu praca rolników przebiega szybciej, sprawniej i jest wydajniejsza. Wygodny i prosty w obsłudze system z panelem graficznego zarządzania będzie dla Państwa gospodarstwa wielkim wsparciem i pozwoli lepiej administrować i planować działania. Nasz program do zarządzania rolnictwem składa się z kilku modułów – jeden z nich jest oparty na dokładnych mapach pól uprawnych.

IT dla gospodarstwa

Graficzny system zarządzania rolnictwem, bazujący na mapach, pozwala na tworzenie obrazu działek oraz oznaczanie na nich np. prowadzonych lub planowanych zabiegów. Korzystając z naszego urządzenia właściciel gospodarstwa lub zarządca pól będzie mógł na bieżąco dzielić działki, łączyć poszczególne pola czy wyznaczać specjalne strefy. Oprogramowanie daje także możliwość rysowania, pokazuje strukturę zasiewu oraz można z niego korzystać w przypadku konieczności wydruku rozłogu poszczególnych pól do wglądu. Z danych zebranych w module można swobodnie korzystać także w wersji mobile, dzięki czemu dostęp do bieżącej informacji jest nieograniczony.

Podstawowe funkcje map:

  • Analizy glebowe – możliwość tworzenia, edycji i porównywania
  • Program pracujący na parametrach GPS
  • Mapy na podstawie pomiarów własnych, pochodzących od firm zewnętrznych (tworzących analizy glebowe) lub na podstawie zdjęć ortofoto z np. Geoportalu.
  • Działki ewidencyjne z numerami
  • Dzielenie, łączenie pól, wyznaczanie specjalnych obszarów
  • Możliwość rysowania, wstawiania dodatkowych pomiarów itd…
  • Wydruki rozłogu, poszczególnych pól
  • Struktura zasiewów
  • Obserwacje

 

Dzięki współpracy z Agrinavia FIELD, możemy wyświetlać na mapach informacje o wszelkich polach, czynnościach polowych lub inne potrzebne dane, które przenoszone są automatycznie między programami.

Wprowadzone obrysy pól świetnie współpracują z Agrinavia MOBILE. W Agrinavia MAP/Agrosat widoczne mogą być także Obserwacje wprowadzane z wersji MOBILE.

 

Mapy w Aginavia MAP

Program korzysta z ortofotomap pochodzących z Geoportalu oraz Map Google. Reprezentowane w naszym programie ortofotomapy mają charakter wyłącznie poglądowy i w żadnym razie nie mogą być traktowane jako oficjalny dokument. Nie mogą też być podstawą jakichkolwiek czynności administracyjnych czy urzędowych. Tło  pochodzące z Geoportalu ani żadna jego cześć bez pisemnej zgody nie może być wykorzystywana w systemach odtwarzalnych bądź reprodukowana jakimkolwiek sposobem: fotograficznym, mechanicznym lub innym.

Jeśli natomiast ktokolwiek chciałby skorzystać z map Geoportalu w inny sposób niż poglądowy, w tym celu należy skontaktować się z Geoportalem i zakupić prawa do szerszego wykorzystania udostępnianych przez ten portal ortofotomap.

Agrinavia.pl