ZARZĄDZANIE IT
DLA ROLNICTWA

Produkty

Agrinavia FIELD

profesjonalne i skuteczne zarządzanie produkcją roślinną. Program jest stale rozbudowany o nowe moduły, które sprawiają, jesteś przygotowany na przyszłość. Unikalny, szybki system rejestracji zabiegów.

Agrinavia MAP

Agrinavia MAP zaprojektowana specjalnie do celów rolniczych, optymalizowana do pracy z wysokiej rozdzielczości ortofotomapami. Pomaga graficznie zarządzać polami.

Agrinavia MOBILE

Agrinavia MOBILE trudno się bez niej obejść, jeśli istotny jest łatwy i bezpieczny dostęp do Twoich danych polowych oraz skuteczna rejestracja gdziekolwiek i kiedykolwiek.

AKTUALNOŚCI

Co mówią polscy rolnicy?

O nas

adding value to the green world

Zaczęliśmy w 1987 roku z dobrym pomysłem - sprzedaż komputerów dla rolników. Ale po co rolnikowi komputer, jeżeli nie ma żadnego, dobrego programu do pracy? Zajęliśmy się więc rozwojem aplikacji do zarządzania gospodarstwem z produkcją roślinną. Pierwszy program był prostym systemem, dzięki któremu rolnicy mogli zaplanować produkcję, zapisać działania na polach i policzyć koszty. Od tego czasu stworzyliśmy również własne oprogramowanie Agrinavia Map i program mobilny Agrinavia Mobile. 20 lat temu, duńscy zarządcy przenieśli oprogramowanie do Szwecji i od tego czasu oferujemy profesjonalne programy dla szwedzkich gospodarstw rolnych. W Danii i Szwecji program znany jest pod nazwą Näsgård. Następnym krokiem było opracowanie wersji angielskiej, łotewskiej, litewskiej, niemieckiej oraz polskiej.

Nasz zespół

jest zawsze gotowy by pomóc
Radosław Ryder
Radosław Ryder
Manager Serwis/Sprzedaż
Polska
Country Manager/Członek Zarządu. Reprezentuje firmę na terenie Polski. Odpowiedzialny za sprzedaż i serwis na terenie całej Polski.
Tel. 515230958
E-mail: radoslaw.ryder@agrinavia.pl
Grzegorz Rogalski
Grzegorz Rogalski
Sprzedaż
Polska
Sprzedaż Północno-Wschodnia Polska
Tel. 505 015 631
E-mail: grzegrorz.rogalski@agrinavia.pl
Aleksander Maślanka
Aleksander Maślanka
Serwis
Polska
Serwis
Tel. 696288898
E-mail: aleksander.maslanka@agrinavia.pl
Birger Hartmann
Birger Hartmann
Prezes
Dania
Prezes firm Datalogisk i Agrinavia
Tel. +45 2933 9576
E-mail: birger.hartmann@datalogisk.dk
Per Andersen
Per Andersen
Serwis/Sprzedaż
Dania
Per zajmuje się sprzedażą i serwisem w Danii
Tel. +45 5446 0020
E-mail: per.andersen@datalogisk.dk
Lars Andersen
Lars Andersen
Serwis/rozwój
Dania
Odpowiedzialny za serwis i sprzedaż programu Time w Danii
Tel. +45 7020 3311
E-mail: lars.andersen@datalogisk.dk
Karsten Folmer
Karsten Folmer
Serwis
Dania
Karsten zajmuje się serwisem oraz odpowiada za aktualizacje programu Field
Tel. +45 7020 3311
E-mail: karsten.folmer@datalogisk.dk
Maria Wismann
Maria Wismann
Księgowość
Dania
Maria odpowiada za finanse firmy
Tel. +45 7020 3311
E-mail: maria.wismann@datalogisk.dk
Mette Børsen
Mette Børsen
Sprzedaż/marketing
Dania
Mette zajmuje się działaniami marketingowymi dla oddziałów w Danii, Szwecji i w Polsce
Tel. +45 7020 3311
E-mail: mette.boersen@datalogisk.dk
Line Rosegaard
Line Rosegaard
Menadżer projektu
Dania
Line jest szefem serwisu
Tel. +45 7020 3311
E-mail: line.rosegaard@datalogisk.dk
Martin Poulsen
Martin Poulsen
Rozwój
Dania
Martin zajmuje się rozwojem programu Field i MAP
Tel. +45 7020 3311
E-mail: martin.poulsen@datalogisk.dk
Eva Damgaard
Eva Damgaard
Rozwój
Dania
Eva pracuje nad rozwojem programu MOBILE
Tel. +45 7020 3311
E-mail: eva.damgaard@datalogisk.dk
Andreas Bonke
Andreas Bonke
Rozwój
Dania
Andreas zajmuje się rozwojem programu FIELD
Tel. 7020 3311
E-mail: andreas.bonke@datalogisk.dk
Nicolai Larsen
Nicolai Larsen
Rozwój
Dania
Nicolai zajmuje się rozwojem programu Agrinavia
Tel. +45 7020 3311
E-mail: nicolai.larsen@datalogisk.dk
Per-Olof Klang
Per-Olof Klang
Serwis/sprzedaż
Szwecja
Per-Olof zajmuje się serwisem i sprzedażą programu w Szwecji
Tel. +46 (0)708-539174
E-mail: per-olof.klang@datalogisk.se
Timmie Melanoz
Timmie Melanoz
Sprzedaż
Szwecja
Sprzedaż
Szwecja
Tel. +46 (0) 73 054 13 49
E-mail: timmie.melanoz@datalogisk.se

Zadaj pytanie

Dowiedz się więcej, wyślij zapytanie przez formularz
Agrinavia.pl