fbpx
03/10/2017

Aplikacja do obserwacji pola

Nasze oprogramowanie dla rolnika to kompleksowe narzędzie, które ułatwi zarządzanie gospodarstwem. System jest niezwykle prosty w obsłudze i daje wiele możliwości. Jednym z udogodnień, które stworzyliśmy specjalnie z myślą o rolnikach uprawiających pola roślinne jest możliwość nanoszenia obserwacji na działki i pola oraz wydzielone w formie graficznej strefy.

Oprogramowanie i mobilna aplikacja dla gospodarstw

Moduł obserwacji GPS pozwoli zaznaczyć na polu miejsca, które uległy zalaniu lub takie, które zostały zniszczone przez zwierzęta. Właściciel uprawy może także wskazać na mapie punkt, w którym wystąpiły choroby roślin, szkodniki bądź pojawiły się chwasty. Obserwacje i zjawiska można nanosić na mobilną wersję naszej aplikacji, co stanowi praktyczne i wygodne rozwiązanie. Wspomniany przez nas moduł może okazać się szczególnie przydatny w przypadku oceny przezimowania. Zabierając ze sobą smartfona na pole rolnik może na bieżąco nanosić zaobserwowane zmiany na pole – mobilna aplikacja daje także możliwość dołączania zdjęć oraz sporządzania notatek. Korzystanie z proponowanych przez nas systemów ułatwia i optymalizuje zarządzanie rolnictwem, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Obserwacje w Agrinavia Mobile

Jeśli chcesz zaznaczyć na swoich polach w gospodarstwie miejsca wrażliwe, takie jak:

  • miejsca zalane, zniszczone przez zwierzęta
  • szkodniki, choroby, chwasty
  • konstrukcje
  • kamienie
  • dreny

moduł obserwacji GPS jest dla Ciebie.

Dzięki lokalizacji GPS, możesz w miejscu, w którym się znajdujesz zarejestrować zaobserwowane zjawiska i przypisać je do danego pola.

Dodatkowo możesz wykonać zdjęcie, zapisać własną notatkę, a wszystko to zostanie zachowane w programie Agrinavia.

Obserwacje świetnie sprawdzą się np. przy ocenie przezimowania. Wystarczy zabrać z sobą telefon, uruchomić mobilna wersję Agrinavii i sfotografować oraz opisać stan pól i roślin po zimie.

Dzięki obserwacjom GPS, możesz przy użyciu telefonu, tabletu zarejestrować wystąpienie szkodników, chwastów, chorób i innych zjawisk na polu dokładnie w tym miejscu, gdzie się znajdują.

Możesz również nanieść mapę drenażu.

dreny

Agrinavia.pl