fbpx
03/10/2017

Aplikacja do zarządzania magazynem

Magazyn środków produkcji

Dodatkowy moduł – magazyn środków produkcji, to prosty w obsłudze moduł, pozwalający na kontrowanie zużycia nawozów, środków ochrony roślin, nasion i pozostałych środków. w gospodarstwie.

Wystarczy na bieżąco wprowadzać dokumenty zakupu lub dokumenty dostawy (tzw. WZ) i okresowo tworzyć inwentaryzacje, aby znać aktualny stan magazynu środków produkcji.

Dzięki magazynowi w Agrinavii oszczędzasz, ponieważ:

  • znasz historię zakupów
  • masz szybki dostęp do cen zakupionych produktów
  • kontrolujesz stan magazynu
  • możesz tworzyć listę zakupów (program pomaga w jej utworzeniu na podstawie zapotrzebowania na środki i aktualnego stanu magazynu)
  • możesz rejestrować sprzedaż/przesunięcia pomiędzy gospodarstwami w obrębie przedsiębiorstwa

Sprawne zarządzanie gospodarstwem rolnym to klucz do sukcesu. W administrowaniu, organizacji i planowaniu będzie Państwa wspierać nasze oprogramowanie dla rolnika. Stworzyliśmy je po to, żeby ułatwić i wspomóc właścicieli pól uprawnych w codziennej pracy. Narzędzie posiada różne moduły, w tym i taki, przy użyciu którego na bieżąco można kontrolować zużycie nawozów, środków ochrony roślin, nasion oraz innych zapasów znajdujących się w magazynach.

IT dla rolnika i zarzadzanie w nowoczesnym wydaniu

Nasze oprogramowanie do zarządzania środkami produkcji jest wygodne i proste w obsłudze. Nowoczesne rozwiązanie pozwoli na szybką inwentaryzację i zaplanowanie uzupełnienia stanów magazynowych. Program pozwala także na szybki podgląd zakupów oraz sprawdzanie cen produktów, które chcemy uzupełnić – zarządzanie magazynem w nowoczesnym wydanie, jakie polecamy, zoptymalizuje prace gospodarstwa. Korzystając z narzędzia IT będziecie Państwo mieć pełną kontrolę nad przechowywanymi środkami produkcji.

Agrinavia.pl