fbpx
11/07/2017

System AGRINAVIA

System AgrinaviaAgrinavia MANAGEMENT charakterystyka

System Agrinavia Management stworzony jest do zarządzania operacyjnego produkcją roślinną. Nie jest programem księgowym.

Pozwala na błyskawiczne uzyskanie odpowiedzi na tematy technologiczne, ekonomiczne i sytuacyjne.

W dużym skrócie Agrinavia jest profesjonalnym narzędziem (organizerem/notatnikiem) wszelkich informacji o produkcji w aspekcie technologicznym i ekonomicznym, w ujęciu bieżącym oraz historycznym.

Program współpracuje także z większością systemów rolnictwa precyzyjnego.

Funkcjonalność jest duża, jednak czas spędzony przy programie znacznie krótszy niż przy sporadycznym notowaniu danych w zeszycie lub przy wykorzystaniu konkurencyjnych narzędzi.

Ponadto istnieje możliwość doboru programów, wyboru modułów i ustawień widoku odpowiednio do potrzeb klienta.

Nasz program wspiera zarządzanie już w kilku tysiącach gospodarstw całej Europy. Jego wielką zaletą jest dostosowanie do warunków prawnych oraz organizacyjnych kraju w jakim jest stosowany.

Przekrój naszych klientów to gospodarstwa od 20 ha do kilkudziesięciu tysięcy ha.

Wyróżniające nas zalety:

  1. Możliwość jednoczesnego zarządzania wieloma gospodarstwami: podział kosztów, raporty, widok dla całej grupy, wybranych lub pojedynczych gospodarstw
  2. Multijęzykowość (w jednej aplikacji można używać następujących wersji językowych: polski, angielski, niemiecki, duński, szwedzki, łotewski, rosyjski)
  3. Szybkość pracy w programie, rejestracji zabiegów, przeglądu historii, możliwości analitycznych – program posiada 25-letnie doświadczenie pracy w rolnictwie, dzięki czemu ergonomia ustawień pozwala na znacznie ograniczenie pracy w administracji przy pełnej funkcjonalności – najczęściej z tego powodu rolnicy zmieniają dotychczasowy sposób zarządzania na Agrinavię. Przykład: przez 4 dni klient (1500 ha) wprowadził 3 lata prac polowych – dzięki temu kontrola odbyła się szybko i bezproblemowo.
  4. Pełne wsparcie i serwis – dzięki abonamentowi gospodarstwa uzyskują aktualizacje oprogramowania, baz danych, szkolenie przy starcie, wsparcie podczas pracy – online lub osobiste.
  5. Program posiada bazę środków ochrony roślin dopuszczonych do obrotu w Polsce, z dostępem do etykiet ze stron ministerstwa, bazę nawozów z zawartością poszczególnych składników, bazę odmian.
  6. Możliwość wykorzystania Smartfonów, iPadów, tabletów do rejestracji, przeglądu, weryfikacji, modyfikacji roboczej analizy zabiegów/prac polowych.
  7. Możliwość używania, porównywania i zastosowania wielu scenariuszy, alternatyw…
  8. Dostosowanie i dopasowanie do norm kraju, w którym program pracuje. Idealnie wpisuje się w wymogi Integrowanej Ochrony.
Agrinavia.pl