fbpx

Bezpłatny dostęp do CropManagera!

Od dziś do 05 czerwca 2024 roku udostępniamy wszystkim licencjom bezpłatny dostęp do CropManagera. Pozwoli to na szczegółowe przyjrzenie się rozwojowi i kondycji roślin w tym istotnym, intensywnym okresie. Uprzejmie informujemy, że z dniem 06.06.2024 nastąpi automatyczne przedłużenie dostępu do modułu CropManagera (wg poniższego cennika).

CropManager pozwala śledzić poziom biomasy na polach, weryfikować sytuację na polu i szybciej podejmować odpowiednie decyzje.

Jak już wspomnieliśmy w poprzednim newsletterze, pozwala m.in. na weryfikację podmokłych terenów po zimie, dzięki czemu możecie jeszcze oszczędniej dysponować nawozami. Przed samymi żniwami ułatwia weryfikację dojrzałości łanu i wyborze pól do zbioru.

Dzięki CropManagerowi dużo łatwiej i szybciej możecie zlokalizować ewentualne zmiany w procesie wegetacji i odpowiednio na nie zareagować. Tym, którzy dysponują precyzyjnymi maszynami (rozsiewaczami nawozu, opryskiwaczami czy siewnikami) moduł stworzy mapy aplikacji we wszystkich możliwych formatach.

Wszystkie zmiany należy oczywiście weryfikować wizytą na polu, jednak dzięki CropManagerowi, będziecie dokładnie wiedzieć które miejsca odwiedzić.

Wyjątkowa funkcja podglądu wszystkich pól jednocześnie znacznie zwiększa możliwości analizy.

W poprzednim Newsletterze otrzymaliście informację o kilku sposobach wykorzystania naszego nowego modułu CropManager. Żeby przekonać się o jego możliwościach, najlepiej jest samodzielnie przetestować nowe narzędzie na własnych polach.

W przypadku braku Państwa zainteresowania tą funkcją prosimy o kontakt do 05.06.2024 drogą mailową na adres radoslaw.ryder@agrinavia.pl

Tym samym moduł CropManagera zostanie wyłączony i nie będzie Państwu fakturowany.

Czytaj więcej CropManager
Instrukcje CropManager
Ceny CropManager

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

+48 515 230 958 (manager Serwis/Sprzedaż) +48 505 015 631 (sprzedaż) 
+48 696 288 898 (serwis) – biuro@agrinavia.pl – www.agrinavia.pl

Agrinavia.pl