fbpx

Bezpłatny moduł Kontrola Chemii!

Chcesz się czuć bezpiecznie przy stosowaniu środków ochrony roślin? Potrzebujesz pewności, że stosowane przez Ciebie środki są legalne I odpowiednio udokumentowane? Czy uważasz, że szkoda czasu na poszukiwanie zmieniających się zaleceń i zakazów odnośnie użycia chemii?

Dlatego moduł Kontrola Chemii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Tylko jedno kliknięcie i będziesz mieć pewność, czy użyty przez Ciebie środek ochrony roślin jest zarejestrowany w Twoich uprawach, czy nie. Daje to pewność właściwego zastosowania na polu, a także odpowiedniej dokumentacji dla kontroli. Dlatego wykonaliśmy dla ciebie całą pracę. Stworzyliśmy bazę danych, w której znajdziesz odpowiedzi na niektóre ważne pytania dotyczące oprysków w swoich polach.

Zapewnia łatwą kontrolę

Po zaplanowaniu oprysków na polach wystarczy kliknąć w zakładkę Ochrona Roślin, która sprawdzi, czy zaplanowane środki są zarejestrowane w wybranych uprawach. [Buźka] pokaże, czy ochrona jest legalna czy nie. [Zielona] mówi, ze wszystko jest zgodne z prawem, a [czerwona], że nie. Ponadto moduł podpowie zarejestrowane przyczyny użycia oraz maksymalną dawkę zastosowania.

Dodatkowo odpowiedni link otworzy etykietę ze strony Ministerstwa.

Bezpłatne korzystanie do końca miesiąca

Masz możliwość bezpłatnego sprawdzenia modułu Kontrola Chemii do 30.09.2020. Otwórz Agrinavia FIELD, odszukaj moduł w Arkuszu pola I sprawdź jak Ci pomaga. Gwarantujemy, że to narzędzie jeszcze bardziej ułatwi  planowanie zabiegów oraz tworzenie dokumentacji.

Jeśli chcesz kontynuować korzystanie z modułu Kontrola Chemii skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe poniżej:

Wiecej informacji u: Radosław Ryder +48 515 230 958, radoslaw.ryder@agrinavia.pl  www.agrinavia.pl

Agrinavia.pl