fbpx

Łatwe Planowanie i Rejestracja To Efektywny Przegląd – obejrzyj Nowy film

Chcesz mieć pewność, że każde zadanie w Twoim gospodarstwie zostanie wykonane? Chcesz mieć szybki przegląd i łatwą rejestrację?

W takim razie moduł Karty pracy dla Agrinavia FIELD to program dla Ciebie.

Korzystając z Kart pracy do planowania różnych zadań w gospodarstwie – czy to na polach, czy w innym miejscu – masz gwarancję łatwiejszego planowania, monitorowania i rejestracji. Nareszcie doprowadzi to do lepszego wykorzystania czasu i zasobów.

Przeprowadziliśmy rozmowę z duńskim rolnikiem Henrikiem Hjorthem na temat wykorzystania tego modułu. Henrik Hjorth mówi, że „bardzo lubię Karty pracy, bo pomagają śledzić każde przydzielone zadanie oraz zawierają one przegląd każdego zadania. Jeśli chodzi o opryski i nawożenie, nareszcie jestem na 100% pewien, że nie popełniam błędów ”.

Henrik zwraca również uwagę, że bardzo łatwo jest sprawdzić, kiedy pracownik wykonuje pracę i jak daleko zaszedł. A kiedy zadanie zostanie usunięte z arkusza pracy, wie, że jest już ono wykonane. Równie ważne jest to, że każdy pracownik – korzystając z aplikacji Agrinavia MOBILE – rejestruje się bezpośrednio w Kartach pracy za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Jest to o wiele łatwiejsze dla wszystkich zaangażowanych stron. Ponadto, aby rozpocząć pracę, Henrik może po prostu wysłać SMS-a do swojego pracownika z poleceniem wykonania określonego numeru pracy.

Dzięki Kartom pracy możesz:

  • Planować wszystkie konkretne prace w gospodarstwie
  • Uzyskać skuteczny przegląd
  • Zapewnić swoim pracownikom Karty pracy
  • Zobaczyć, które prace są wykonywane lub…
  • jak daleko zaszedłeś lub zaszli Twoi pracownicy
  • Posiadać wszystkie informacje w jednym programie (na PC, smartfonie i / lub tablecie)
  • Unikać drukowania papierowych arkuszy pracy.
Agrinavia.pl