fbpx

Moduł Karty Pracy – Twoja gwarancja wykonania zadań!

Nasz moduł ułatwiający planowanie, przeglądanie i udostępnianie zadań w gospodarstwie – zarówno na polu, jak i poza nim – Karty Pracy. Ta funkcja nie jest najnowsza; jednak zdajemy sobie sprawę, że wielu naszych użytkowników Agrinavia nie jest zaznajomionych z tym narzędziem, które sprawia, że planowanie i wykonywanie zadań jest o wiele łatwiejsze i bardziej efektywne. Karty Pracy to Twoja gwarancja, że każde zadanie w gospodarstwie jest odpowiednio wykonane.

Przygotuj się na wiele Prac w tym sezonie

Pod koniec ubiegłego roku udostępniliśmy nowy film, który pokazuje, jak bardzo rolnik zyskuje na korzystaniu z modułu Karty Pracy.

Rozmawialiśmy z duńskim rolnikiem Henrikiem Hjorth, który wyjaśnił swoje codzienne użytkowanie modułu: „bardzo lubię Karty pracy, bo pomagają śledzić każde przydzielone zadanie oraz zawierają one przegląd każdej pracy. Jeśli chodzi o opryski i nawożenie, nareszcie jestem na 100% pewien, że nie popełniam błędów ”.

Dzięki aplikacji Agrinavia MOBILE możesz zobaczyć swoje zaplanowane prace bezpośrednio na telefonie komórkowym, bez względu na to, gdzie jesteś. Jeśli masz wątpliwości co do pracy, po prostu pobierz karty pracy, stojąc w polu.

Obejrzyj film

Henrik zwraca również uwagę, że bardzo łatwo jest sprawdzić, kiedy pracownik wykonuje pracę i jak daleko zaszedł. A kiedy zadanie zostanie ukryte wie, że zostało wykonane. Równie ważne jest to, że każdy pracownik – korzystając z aplikacji Agrinavia MOBILE – rejestruje się bezpośrednio w Kartach pracy za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Jest to o wiele łatwiejsze dla wszystkich zaangażowanych stron. Ponadto, aby rozpocząć pracę, Henrik może po prostu wysłać SMS-a do swojego pracownika z poleceniem wykonania określonego zadania wg numeru lub nazwy.

Korzystając z Kart pracy do planowania różnych zadań w gospodarstwie – czy to na polach, czy w innym miejscu – masz gwarancję łatwiejszego planowania, monitorowania i rejestracji. Nareszcie doprowadzi to do lepszego wykorzystania czasu i zasobów.

Czytaj więcej

Agrinavia.pl