fbpx

Przestań tracić podczas żniw! Agrinavii MOBILE

Podczas żniw śledzenie postępów współpracowników może być trudne do weryfikacji. Wiedza o tym, gdzie znajdują się w terenie – poprawia organizację pracy i oszczędza cenny czas.

Dzięki funkcji udostępniania lokalizacji uzyskasz wiedzę na temat pozycji swojego współpracownika w polu oraz możesz udostępnić swoją.

Funkcja śledzenia będzie aktualizować pozycję pojazdu w sposób ciągły podczas jazdy, również wtedy, gdy telefon wyłączy się / jest w trybie uśpienia.

Wymiana informacji pomiędzy współpracownikami – jak to działa?


Korzystając z aplikacji Agrinavia MOBILE w ramach tej samej licencji na kilku telefonach komórkowych jednocześnie, można łatwo wymieniać się informacjami na temat postępu koszenia w każdym momencie.

Dla przykładu osoba transportująca zboże ma dokładne informacje na swoim telefonie o położeniu kombajnu, a wszystko to dzięki funkcji udostępnienia lokalizacji, dzięki temu kombajn nie ma zbędnych przestojów.

Jeśli jesteś w biurze lub w innym miejscu poza gospodarstwem, możesz również śledzić pozycję pojazdu i pomóc koordynować jazdę w terenie. Ponadto, jeśli pojazd ulegnie awarii, łatwo jest zlokalizować miejsce usterki i przystąpić do działania.

Funkcja udostępnienia lokalizacji jest częścią modułu obserwacji GPS w Agrinavia MOBILE i może być wykorzystywana do innych prac w polu oprócz zbiorów.

W każdej chwili można w łatwy sposób w aplikacji wyłączyć funkcje udostępniania lokalizacji, dzięki temu po skończeniu pracy łatwo można udać się na zasłużony odpoczynek.

Czytaj całość

Agrinavia.pl