fbpx

Wysokie plony z Agrinavia – wiedza, przegląd, dokładność!

Potrzebujesz wysokich plonów opartych na wiedzy, doświadczeniu i dokładnych danych?

Korzystając z systemu zarządzania polami Agrinavia do rejestracji zbiorów, możesz mieć pewność, że masz dobry przegląd sytuacji, stan i dokumentację zarówno w czasie żniw, jak i przez cały sezon. Minimalizujesz ryzyko produkcji, a także dalsza praca i planowanie są znacznie łatwiejsze i prostsze. Wszystkie dane dotyczące zbiorów są przechowywane i zapisywane w jednym i tym samym programie. To jest tak proste, jak to tylko możliwe.

Przydatne funkcje dla Ciebie w trakcie żniw:

  • Funkcja śledzenia GPS w Agrinavia MOBILE – udostępnij swoją pozycję
  • Magazyn plonów w Agrinavia FIELD i MOBILE
  • Aplikacja Agrinavia MOBILE zapewniająca elastyczność i wyniki

Gdzie są moi pracownicy? Użyj swojego telefonu komórkowego!

W czasie żniw prawdopodobnie masz więcej pracowników niż poza sezonem żniwnym. Wiedza o tym, gdzie znajdują się na polu, poprawia i optymalizuje pracę zespołową – a tym samym także zbiory w ogóle. Możesz zdobyć wiedzę o pozycji swoich pracowników i dzielić się swoją – wystarczy skorzystać z funkcji śledzenia Agrinavia GPG w aplikacji Agrinavia MOBILE.

Siedząc w ciągniku lub kombajnie, otwierasz aplikację MOBILE i udostępniasz swoją pozycję, dając współpracownikom możliwość śledzenia Twojej pozycji i odwrotnie.

Czyta więcej…

Uzyskaj pełny i dokładny przegląd zebranych plonów

Co, gdzie i ile jest zbierane w danym momencie? A co jest w magazynie?

Korzystając z Agrinavia MOBILE i magazynu upraw, Ty i Twoi współpracownicy możecie stale i przez cały czas zbiorów rejestrować i dokumentować uprawy za pomocą telefonu komórkowego. Żadne liczby ani plony nie zostaną zapomniane, a to koniec bezużytecznych szacunków. Będziesz mieć przegląd i pełną kontrolę nad stanem magazynowym.

Czytaj więcej…

Agrinavia.pl