fbpx

Zarządzaj żniwami przy użyciu telefonu!

Dzięki niej skończyły się już czasy z nieczytelną dokumentacją papierową i bezużytecznymi szacunkami w trakcie i po zbiorach. Unikalny [Magazyn płodów]  umożliwia rejestrację wszystkich danych na telefonie komórkowym „na miejscu”, np. na polu i na wadze.  Rolnik może także pobrać i zobaczyć dane w dowolnym czasie i miejscu. Oznacza to dokładne informacje z bieżącą aktualizacją o zbiorach w każdym momencie, gdy ta jest potrzebna.

Jak rejestrować zbiory?

Zbiory mogą być rejestrowane w programie na różnych poziomach.  Już podczas transportu z pola rolnik może wprowadzić dokładną ilość na wadze, wybrać z którego pola pochodzą i w którym magazynie są składowane, np. pszenicy, jęczmienia lub nasiona traw. Magazyny te zostały wstępnie wprowadzone do systemu; możliwe jest również tworzenie dodatkowych magazynów wewnętrznych lub nawet magazynów u konkretnych odbiorców.

To wyraźna korzyść dla rolnika móc łatwo wprowadzać i zapisywać zbiory w jednym i tym samym systemie. Korzystając z telefonu komórkowego rolnik może wprowadzać dane już nawet siedząc w ciągniku lub kombajnie i nie musi czekać jak dotychczas, aż wróci do biura, gdzie notowanie i kalkulacje mogą być zbyt trudne tylko na podstawie pamięci i notatek papierowych.

Wiecej informacji u: Radosław Ryder +48 515 230 958, radoslaw.ryder@agrinavia.pl  www.agrinavia.pl

Agrinavia.pl