fbpx

Czy wypróbowałeś już moduł Kontrola chemii?

Chcesz się czuć bezpiecznie przy stosowaniu środków ochrony roślin? Potrzebujesz pewności, że stosowane przez Ciebie środki są legalne i odpowiednio udokumentowane? Czy uważasz, że szkoda czasu na poszukiwanie zmieniających się zaleceń i zakazów odnośnie użycia chemii?

Dlatego przypominamy, że moduł Kontrola Chemii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Ten nowy i wyjątkowy moduł uruchomiliśmy w zeszłym roku i od samego początku opinie polskich użytkowników są bardzo pozytywne. Uważają to za bardzo dużą pomoc w przeprowadzaniu oprysków na polu.

Tylko jedno kliknięcie

Tylko jedno kliknięcie i będziesz mieć pewność, czy użyty przez Ciebie środek ochrony roślin jest zarejestrowany w Twoich uprawach, czy nie. Daje to pewność właściwego zastosowania na polu, a także odpowiedniej dokumentacji dla kontroli. Dlatego wykonaliśmy dla ciebie całą pracę. Stworzyliśmy bazę danych, w której znajdziesz odpowiedzi na niektóre ważne pytania dotyczące oprysków w swoich polach.

Zapewnia łatwą kontrolę

Po zaplanowaniu oprysków na polach wystarczy kliknąć w zakładkę Ochrona Roślin, która sprawdzi, czy zaplanowane środki są zarejestrowane w wybranych uprawach. [Buźka] pokaże, czy ochrona jest legalna czy nie. [Zielona] mówi, ze wszystko jest zgodne z prawem, a [czerwona], że nie. Ponadto moduł podpowie zarejestrowane przyczyny użycia oraz maksymalną dawkę zastosowania.

Dodatkowo odpowiedni link otworzy etykietę ze strony Ministerstwa.

Agrinavia.pl