fbpx

Zarządzanie magazynem w telefonie – zobacz krótki, wprowadzający film!

Korzystając z Magazynu w telefonie – poprzez aplikację Agrinavia MOBILE – możecie Pańśtwo sprawdzić stan swojego magazynu w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki temu codzienna praca staje się bardziej elastyczna, jednocześnie posiadacie Pańśtwo 100% wiedzę na temat zapasów. Łatwe, proste i oszczędzające czas.

Używając Zarządzania magazynem na farnie Borreby Estate – zobacz krótki, wprowadzający film

W Borreby Estate na Seeland w Danii, Kierownik gospodarstwa Jacob Rasmussen uprawia całe 1.200 hektarów, produkcja roślinna w tradycyjnej technologii. Codzienna praca jest planowana, rejestrowana i dokumentowana w programie Agrinavia Field. Oznacza to optymalne zarządzanie i pewność, że wszystkie zadania w gospodarstwie są w pełni uporządkowane.

Rozmawialiśmy z Jacobem na temat korzystania z Zarządzania magazynem w Agrinavii. Potwierdził, że: „Korzystanie z zarządzania zapasami na moim telefonie komórkowym daje mi przegląd zapasów środków i nawozów. Nieważne, gdzie jestem. ”

Każdy ma dostęp do informacji

Kiedy na polu ma być przeprowadzony zabieg, Jacob po prostu wyjmuje telefon o sprawdza co jest na stanie. Jak mówi: „dzielimy się między sobą informacjami, co oznacza, że każdy pracownik ma możliwość sprawdzenia stanu na swoim telefonie komórkowym przed rozpoczęciem pracy na polu”. Dzięki aplikacji Agrinavia MOBLE możliwa jest płynna wymiana informacji.

Co więcej, Jacob zwraca uwagę, że jeśli dokona jakichkolwiek zmian w zadaniach, będzie mógł szybko i łatwo zobaczyć nową listę inwentaryzacyjną i listę zamówień. Może również oprzeć na magazynie planowanie prac, unikając w ten sposób problemów z zapasami.

Agrinavia Kontrola Chemii

W Borreby Estate używają również modułu „Kontrola Chemii”, aby upewnić się, że używane są tylko zarejestrowane środki ochrony roślin oraz właściwe dawki. Czytaj więcej o module Kontrola Chemii

Agrinavia Moduł Magazyn plonów

Zarządzanie magazynem jest modułem Agrinavia FIELD. Zawiera on również Magazyn plonów. Podczas żniw często z niego korzystają w Borreby Estate dzięki temu cały czas mają pełną informację o wysokości plonów na każdym polu. Jakcob potwierdza: „Zawsze wiem, ile sprzedano i ile jest jeszcze w magazynie ”. Czytajwięcej na temat Magazynu plonów

Jacob podsumowuje: „Mając dostęp do zapasów bezpośrednio w telefonie, oszczędzam czas i zasoby”.

Agrinavia.pl