fbpx

Kontrola Chemii – pozytywne opinie wśród klientów

Znacznie rozwinęliśmy możliwości modułu Kontrola Chemii. Dzięki temu przyspieszyliśmy weryfikację środków ochrony roślin i oszczędzamy Twój czas w poszukiwaniu regulacji chemicznych i pracy ze środkami ochrony roślin. Faktycznie Agrinavia wykonuje całą pracę za Ciebie. Teraz możesz dokonać trafnego wyboru już na polu i być gotowym na Inspekcję.

Możesz korzystać z aplikacji na telefonie i otrzymać błyskawiczną odpowiedź bez względu na to gdzie jesteś. Kilku klientów przekazało nam jak moduł Kontrola chemii wspiera ich w codziennej pracy.

IMG_0294

Łukasz Radtke, Gospodarstwo Rolne Marcin Buchacz, woj.. pomorskie

„Dostęp do danych kontroli chemii i możliwość sprawdzenia naszego użycia środków ochrony roślin, niesie za sobą wiele wartościowych informacji.

W jednym miejscu mamy dostęp do ilości użytych przez nas środków, ale i weryfikację tego czy zastosowaliśmy dany środek w odpowiedniej dawce oraz czy liczba dopuszczalnych zabiegów nie została przekroczona. Jest też pożyteczne info z czym ewentualnie nie stosować danego środka, ale i jaki odstęp należałoby zachować między zabiegami.

Dodatkowo system podpowiada nam czy dany środek jest zarejestrowany w uprawie oraz na jakie chwasty przeciwdziała. Bardzo ciekawą podpowiedzią jest ostatnia rubryka. Tam dostajemy informację o tym jaka jest zalecana dawka danego środka ochrony roślin dla jednorazowego zastosowania.

Programie Agrinavii jest w stanie nam pomóc w zarządzaniu środkami ochrony roślin, co jak wiadomo ma wymierny wpływ na zarządzanie gospodarstwem rolnym.”

Robert Borowik, Kierownik w Gospodarstwie ML-Pol, woj. zachodnio-pomorskie

„Bardzo przydatny moduł. Zwłaszcza w szukaniu substancji i weryfikacji możliwości stosowania w danej uprawie. Jestem pewien dobrych wyborów. Przydatna jest funkcja kontroli dawek i ilości zabiegów na polu.

Wcześniej zajmowało to dużo więcej czasu. Szukanie etykiet na stronach, żmudne sprawdzanie ilości zabiegów pomimo napiętego grafiku prac.

Dziś notując zabieg od razu sprawdzam jego legalność. Program bardzo ułatwia kontrolę nad prowadzonymi zabiegami i co najlepsze samodzielnie tworzy raport ewidencji zabiegów chemicznych. Zdecydowanie skraca czas pracy, eliminuje ryzyko popełnienia błędu i daje pewność podczas kontroli.”

Rafał Posłuszny, Kierownik gospodarstwa Ergo-Rol w woj. lubuskim

„Na bieżąco sprawdzam rejestrację w danej uprawie. Sprawnie kontroluję ilość zabiegów i dawki. Ponadto mam bardzo łatwy dostęp do etykiet ze stron rządowych. Bardzo ciekawe jest rozwiązanie z różnymi scenariuszami – bardzo je doceniam. Automatyczny raport ewidencji zabiegów ułatwia prace administracyjne.

Do tej pory zajmowało to znacznie więcej czasu i energii, a jak wiadomo w sezonie czasu nie ma na nic. W powiązaniu z Kartami pracy Agrinavia daje pełną kontrolę nad wykonywanymi pracami.”


Czytaj więcej: Kontrola Chemii

Agrinavia.pl