fbpx

Nie żniwuj na pusto z Agrinavia MOBILE

Brak informacji i koordynacji prowadzi do nieporozumień i starty cennego czasu podczas pracowitego sezonu zbiorów. Użyj Agrinavia Mobile, aby wiedzieć co dzieje się na twoim polu.

Monitorowanie maszyn rolniczych

Agrinavia opracowała funkcję monitorowania GPS w aplikacji Agrinavia MOBILE, aby zoptymalizować pracę maszyn na polu, usprawnić ich przemieszczanie się i poprawić wymianę informacji  między współpracownikami.

GPS pokazuje Twoją lokalizację

Za pomocą GPS w telefonie komórkowym funkcja udostępnienia swojej lokalizacji w aplikacji Agrinavia MOBILE pozwala sprawdzić gdzie znajdują się Twoi współpracownicy.

Po uruchomieniu ciągnika, kombajnu lub innego pojazdu kierowca otwiera aplikację Agrinavia MOBILE i rejestruje swoją pozycję, podając współpracowników, np. innemu kierowcy, możliwość monitorowania  jego pozycji. Funkcja monitorowania na bieżąco aktualizuje  pozycję pojazdu podczas pracy, nawet wtedy gdy telefon zostanie wyłączony lub będzie  trybie uśpienia. Funkcję tę oczywiści zawsze można wyłączyć.

Użytkownicy aplikacji Agrinavia MOBILE (w ramach jednej licencji) za pomocą smartphonów lub tabletów, mogą  przekazywać sobie informacje dotyczące swojej lokalizacji. Jeśli na przykład kierowca kombajnu chce  wiedzieć, gdzie znajduje się ciągnik w drodze, aby zaplanować swój przejazd by nie kreować zbędnych przejazdów. Wtedy w aplikacji Agrinavia MOBILE ma dokładną pozycję szukanego pojazdu. Osoby pracujące  w biurze lub znajdujące się poza gospodarstwem mogą również monitorować  pozycję pojazdu i koordynować prace na polu. Ponadto w przypadku awarii pojazdu koledzy mogą przyjść szybko z pomocą.

Funkcja monitorowania jest częścią modułu Obserwacji GPS w Agrinavia MOBILE i korzystając z niej Rolnik oszczędza czas i zwiększa efektywność podczas prac polowych.

Czytaj więcej

Instrukcje

Agrinavia.pl