fbpx

Nowe możliwości z Agrinavią 2023

W tym roku skupiliśmy się na nowych rozwiązaniach optymalizujących nasz program a także jego użyteczność.
 
W 2023 roku wprowadziliśmy możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy w naszym programie, poprzez umożliwienie importu danych z Państwa wniosków o dopłaty bezpośrednie. Dzięki temu rozwiązaniu pola tworzone są w kilka minut, przypisane są do nich działki ewidencyjne (istotne w kontekście nowych obowiązków ewidencyjnych) a także widoczne są obrysy pól.

Szczególną uwagę poświęciliśmy modułowi Agrinavia MOBILE, który umożliwia rejestrowanie próbek gleby bezpośrednio na polu za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki temu program zapamiętuje dokładną lokalizację pobrania próbki oraz umożliwia tworzenie dokumentacji z różnymi analizami.

Funkcja pobierania prób glebowych jest częścią modułu Obserwacji w aplikacji Agrinavia MOBILE, gdzie można rejestrować różne elementy na polu, m.in.: dreny, studnie, chwasty, kamienie i tp…

Korzystając z okazji życzymy Państwu wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie pełen radości, spokoju i pomyślności dla Was i Waszych rodzin. Szczęśliwego Nowego Roku, obfitych plonów i udanych decyzji w nadchodzącym sezonie.

Poniżej podsumowanie naszej aktywności w 2023 roku.
 
https://agrinavia.pl/zmiany-dyrektywy-azotanowej-oraz-zmiany-w-agrinavii/
 
https://agrinavia.pl/zasada-warunkowosci-i-ekoschematy/
 
https://agrinavia.pl/nowe-normy-nawozenia-wapnem/
 
https://agrinavia.pl/z-agrinavia-bezpieczniej-kontrola-chemii/
 
https://agrinavia.pl/niepewnosc-co-do-najlepszej-strategii-nawozenia-oblicz-to-w-agrinavii/

Agrinavia.pl