fbpx

Nowości w wersji mobilnej

Kilka nowości dostępnych po aktualizacji

Wraz z ostatnią aktualizacją pojawiło się kilka nowości w Agrinavii MOBILE. Chcieliśmy sprawić by korzystanie z wersji mobilnej było jeszcze prostsze, a dodane funkcje pomogły w codziennych pracach w gospodarstwie.
Aplikacja mobilna współpracuje z programem Agrinavia FIELD i Agrinavia MAP, co oznacza, że w każdej chwili możesz mieć dostęp do danych zgromadzonych wcześniej, ale też masz możliwość wprowadzania danych.

Nowości w wersji mobilnej:

• Kolory na stronie głównej zostały zaktualizowane, wprowadzono kilka nowych ikon w celu sprawniejszej obsługi programu.
• Używając GPS w smartfonie można było dotąd zapisywać obserwacje (chwasty, kamienie, szkodniki itp.). W najnowszej aktualizacji dodano możliwość ręcznego umieszczania obserwacji bez użycia GPS. Teraz możesz umieścić informację na mapie w dowolnie wskazanym miejscu. Możesz również rysować linie i obiekty oraz mierzyć odległości i powierzchnie. Wszystko to odbywa się w prosty i szybki sposób.

• Nawigacja do pola i obserwacji. Po wybraniu pola lub konkretnej obserwacji na mapie możesz uruchomić nawigację Google Maps do wybranego obiektu.

• Z pozycji administratora możesz teraz uruchomić w programie dla wybranych użytkowników dostęp do niektórych funkcji Agrinavii MOBILE “tylko do odczytu” Oznacza to, że taki użytkownik może jedynie widzieć dane informacje, bez możliwości nanoszenia zmian. Chroni to Twoje dane przed przypadkowym ich usunięciem.
• Produkt może być zmieniony jednocześnie dla wielu czynności. W widoku wszystkich czynności na dole ekranu w podsumowaniu można teraz zamienić dany środek na inny. Np. jeśli zdecydujesz o zmianie zaplanowanego środka możesz go zamienić w programie na inny środek korzystając z wersji mobilnej.

• Zmiana danych logowania i danych kontaktowych. Teraz w wersji mobilnej w Danych Użytkownika możesz zmienić hasło, adres e-mail czy dane do kontaktu. Możesz również włączyć funkcję automatycznego zapisu danych użytkownika przy wprowadzaniu czynności.

 

 

Agrinavia.pl