fbpx

Spotkaj się z nami na  targach Agromek!

Agrinavia weźmie udział w tegorocznych targach rolniczych Agromek w dniach 29 listopada – 2 grudnia 2022 r. w Herning w Danii. Targi zaliczane są do największych targów rolniczych w Europie. Zwykle odbywają się co dwa lata, ze względu na okoliczności minionych lat minęły aż 4 lata od ostatnich targów w Herning.

Nasz zespół z niecierpliwością czeka na prezentację najnowszych rozwiązań i udogodnień w naszych programach Agrinavia. Aby wyróżnić nowości na które warto zwrócić uwagę, organizator targów opracował system o nazwie Agromek STAR.

Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasz nowy moduł Agrinavia SOIL – moduł do samodzielnego wyznaczania miejsca poboru prób glebowych został wyróżniony oznaczeniem STAR.

Moduł SOIL jest częścią aplikacji Agrinavia MOBILE. Za pomocą telefonu komórkowego i GPS rejestrujesz i zapisujesz – na mapie w telefonie – gdzie próbki były pobrane na polu. Na podstawie tych danych, tworzysz plik do wysłania bezpośrednio do laboratorium, a następnie dzięki wynikom analizy tworzysz mapy analizy gleby oraz mapy aplikacji nawozów.

Do zobaczenia na stoisku D3356

Agrinavia.pl