fbpx

Tworzenie Kart pracy bezpośrednio w aplikacji Agrinavia MOBILE

Moduł Karty Pracy to narzędzie do łatwego planowania, przeglądania i przydzielania zadań, zarówno w polu jak i w biurze. Optymalizuje czas pracy i ogólną produktywność, a także daje gwarancję, że każda praca w gospodarstwie zostanie wykonana z odpowiednim zaangażowaniem i w odpowiednim czasie.

Korzystając z aplikacji Agrinavia MOBILE, możesz zobaczyć swoje zaplanowane zadania bezpośrednio na telefonie komórkowym, bez względu na to, gdzie jesteś. Jeśli masz wątpliwości co do zaplanowanej pracy, po prostu sprawdź kartę pracy będąc w polu.

Henrik Hjortwyjaśnia, jak korzysta z modułu: „Aby śledzić wszystkie zaplanowanie zadania, korzystam z Kart pracy, ponieważ zawierają dokładne dane każdej pracy wykonywanej na polu. Jeśli chodzi o opryski i nawożenie, jestem w 100 procentach pewien, że nie popełniam błędów w przydzielaniu zadań”.

Oglądaj filmy tutaj

Aktualizacja programu Agrinavia Karty Pracy

Niedawna aktualizacja Kart Pracy zapewnia możliwość tworzenia i zmiany zadań bezpośrednio na telefonie komórkowym lub tablecie w czasie rzeczywistym – dzięki czemu wszyscy zainteresowani od razu widzą przydzieloną czynność. Jeśli pojawi się nowe zadanie i chcesz je przypisać za pomocą Kart pracy, nie musisz wracać do komputera, aby je utworzyć.

Agrinavia.pl