fbpx

Używaj środków ochrony roślin prawidłowo – Agrinavia Kontrola Chemii

Używaj środków ochrony roślin prawidłowo, aby uniknąć kar i niepotrzebnej straty pieniędzy.

Europejska produkcja żywności, którego ważną częścią jest Polskie rolnictwo spotyka się z coraz większą liczbą przepisów i wymagań ze strony rządzących. Dlatego dla rolnika ważne jest, aby w łatwy do zapobiegnięcia sposób znać i przestrzegać przepisów prawa, by nie zostać ukaranym grzywną i nie stracić pieniędzy. Zabiegi polowe, takie jak rozsiewanie nawozów i opryski, podlegają ograniczeniom i regulacjom. Dla każdego rolnika to ogrom wiedzy do opanowania i stosowania.

Agrinavia Kontrola chemii – prosta i bezpieczna kontrola weryfikacji rejestracji ŚOR w Polsce

Tylko jedno kliknięcie i będziesz mieć pewność, czy użyty dla Ciebie środek ochrony roślin jest zarejestrowany w Twoich uprawach. Dzięki temu masz pewność prawidłowego zastosowania na polu, a  także brak stresu przy potencjalnej kontroli właściwych instytucji.
Czytaj więcej

Bycie na bieżąco z przepisami prawnymi w dziedzinie środków chemicznych w produkcji rolnej jest czasochłonne i skomplikowane. Dlatego wykonaliśmy dla ciebie całą pracę. Stworzyliśmy bazę danych, w której masz odpowiedzi na ważne pytania dotyczące oprysków na swoich polach.

Co mówią nasi klienci? Czytaj więcej

Agrinavia.pl