fbpx

Używaj ‘Obserwacji GPS’ we własnym telefonie!

Agrinavia Obserwacje GPS są częścią aplikacji Agrinavia MOBILE. Używając pozycjonowania GPS i kamery w telefonie, możesz zapisać włąsne obserwacje na polu oraz dodawać komentarze oraz zdjęcia – wszystko bezpośrednio w telefonie. Na przykłąd mozesz rejestrować chwasty, kamienie i dreny.

Łatwe w praktyce

W module Obserwacje GPS, interfejs jest prosty i łatwy, co jest ważne jeśli stoisz na polu – nie chcesz skomplikowanego systemu któ®y zabiera czas I potrzebuje wielu zabiegó1) aby wprowadzić obserwacje. W Obserwacjach GPS Agrinavia obserwacje/zapiski są pokazane jako proste symbole na mapie, reprezentujace ich różne rodzaje. Obserwacje mogą być także zapisane jako punkty lub linie.

Ponadto, moduł Obserwacji GPS ma również funkcję obsługi ręcznej, gdzie masz możliwość wprowadzania obserwacji poprostu wskazując palcem bezpośrednio na mapę na ekranie. W tym miejscu możesz także mierzyć odległości i obszary, wskazując mapę.

Przykłady korzystania z Obserwacji GPS Agrinavia:

  • Zapisz dreny, studnie i skały na polu, a nie będziesz miał problemu z ponownym ich znalezieniem
  • Zrób zdjęcie i geotaguj je – wtedy możesz łatwo wrócić do miejsca, aby zobaczyć rozwój np. Upraw lub szkodników.
  • Dokumentuj chwasty, aby śledzić rozprzestrzenianie się lub zmniejszanie w zależności od sezonu lub roku – tylko poprzez leczenie obszarów problematycznych zaoszczędzisz czas, a także pieniądze na ochronie roślin.
  • Zawsze będziesz wiedział, na jakim polu pracujesz. 
  • Obserwacje mogo być widoczne i edytowane w Agrinavia MAP.

Ponieważ program znajduje się w telefonie komórkowym, zawsze będziesz mieć przy sobie potrzebne informacje i może on działać jako dodatkowa pamięć cyfrowa. Każda obserwacja jest przechowywana bezpośrednio w „Chmurze”, dlatego nie musisz się martwić utratą danych z obserwacji.

Możesz korzystać z modułu Obserwacji GPS jako samodzielnej aplikacji, bez dostępu do innych funkcji w Agrinavia MOBILE. Zmniejszy to roczne koszty subskrypcji. Jeśli już pracujesz w Agrinavia MOBILE, dostęp do dodatkowego modułu obserwacyjnego jest bardzo szybki i łatwy.

Agrinavia.pl