fbpx

Czy wiesz że ….? Aktualności 2021

Czy wiesz że ….

przez cały rok wytrwale pracowaliśmy, aby  Agrinavia zawierała aktualizacje oparte na bieżących danych i przepisach polskiego prawa? Pracowaliśmy dla Twojego bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz skupić się na pozostałych kwestiach istotnych w Twoim gospodarstwie.

Ponadto wytrwale  udoskonalamy i rozwijamy funkcje  i moduły Agrinavia Managment, co pozwala na lepsze wykorzystanie programu.

CLAAS i Agrinavia wprowadzają moduł wymiany informacji

Oznacza to, że dane dotyczące plonów zapisywane w kombajnach CLAAS można pobrać bezpośrednio do programu Agrinavia MAP, a mapę pola z granicami pola załadować do CLAAS TELEMATICS. Mając dostęp do danych dotyczących pola w jednym  systemie jest dużym ułatwieniem i oszczędnością  czasu.

Czytaj więcej

Agrinavia Kontrola Chemii – Co mówią polscy rolnicy?

– „Ułatwia mocno sprawdzanie środków, powoduje łatwiejsze działania operatorów. Od razu widać na jakie agrofagi zarejestrowany jest dany środek.”

– „Zdecydowanie usprawniło prace. Czuję się bezpieczniej. Jestem na 100% pewien jaka substancja jest wykorzystywana na polu.”

Czytaj więcej

Chcesz mieć pewność, że stosowany preparat może być użyty w danej uprawie?

Kontrola Chemii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Agrinavia FIELD pomaga dostosować się do polskich przepisów

Agrinavia pomaga w prosty sposób tworzy plany azotowe, na bieżąco monitoruje poziom zużytego już azotu na polu.  Przygotowuje odpowiednie raporty honorowane przez PIORIN WIORIN. Zarządza także produkcją nawozów organicznych.

Gdy używasz Agrinavia FIELD możesz być pewien, że spełniasz wymagania dotyczące regulacji i dokumentacji stosowania nawozów wg najnowszej ustawy azotanowej.

Czytaj więcej

Pobierz nasz nowy katalog

Znajdziesz w nim informacje na temat naszych programów – Agrinavia FIELD, MAP i MOBILE – oraz dodatkowych modułów.

Agrinavia.pl