fbpx

Nowe rozwiązania i funkcje dla Ciebie 2020

2020 nie jest wyjątkiem; stworzyliśmy nowe rozwiązania i zaangażowanie we współpracę, aby pomóc i przygotować Cię do wydajnej pracy w gospodarstwie zarówno dziś, jak i w przyszłości. Oto najważniejsze wydarzenia roku 2020.

Zoptymalizuj nawożenie w prosty sposób!

Agrinavia we współpracy z wiodącą na świecie firmą nawozową Yara wprowadza narzędzie online: Atfarm.

Atfarm – aplikacja internetowa – udostępnia wszystkim rolnikom prostą i precyzyjną cyfrową optymalizację AZOTU. Łącząc zdjęcia satelitarne biomasy z unikalnymi algorytmami Yara z czujnikiem azotu, Atfarm pomaga rolnikom i doradcom w łatwym i szybkim tworzeniu optymalnych map aplikacji N dla ich pól.

Nową funkcję Udostępnianie lokalizacji GPS

Brak informacji i koordynacji prowadzi do nieporozumień i starty cennego czasu podczas pracowitego sezonu zbiorów. Dlatego aplikacja Agrinavia MOBILE została ulepszona i skutecznie pozwoli podejmować decyzje już podczas najbliższych żniw.

Agrinavia opracowała nową funkcję Udostępnianie lokalizacji GPS w aplikacji Agrinavia MOBILE, aby zoptymalizować pracę maszyn na polu, usprawnić ich przemieszczanie się  i poprawić wymianę informacji  między współpracownikami.

Moduł Kontrola Chemii

Chcesz się czuć bezpiecznie przy stosowaniu środków ochrony roślin? Potrzebujesz pewności, że stosowane przez Ciebie środki są legalne I odpowiednio udokumentowane? Czy uważasz, że szkoda czasu na poszukiwanie zmieniających się zaleceń i zakazów odnośnie użycia chemii?

Dlatego moduł Kontrola Chemii jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Tylko jedno kliknięcie i będziesz mieć pewność, czy użyty przez Ciebie środek ochrony roślin jest zarejestrowany w Twoich uprawach, czy nie.

Łatwe Planowanie i Rejestracja To Efektywny Przegląd – Karty pracy

Przeprowadziliśmy rozmowę z duńskim rolnikiem Henrikiem Hjorthem na temat wykorzystania tego modułu. Henrik Hjorth mówi, że „bardzo lubię Karty pracy, bo pomagają śledzić każde przydzielone zadanie oraz zawierają one przegląd każdego zadania. Jeśli chodzi o opryski i nawożenie, nareszcie jestem na 100% pewien, że nie popełniam błędów ”.

Obejrzyj Nowy film

Zamieszczone 2020: Witamy Monikę Eggert-Jeszka oraz Adriana Kazimierowicza w naszej firmie

Z przyjemnością przedstawiamy Monikę i Adriana – naszych nowych Key Account Managerów. Monika będzie opiekować się klientami w Północno-Wschodniej, natomiast Adrian w Południowo-Zachodniej Polsce. Oboje posiadają odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie nawożenia, zarządzania i prowadzenia produkcji roślinnej.

Tobie I Twojej rodzinie życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Agrinavia.pl