fbpx

Z Agrinavią bezpieczniej – Kontrola chemii

Używając modułu Agrinavia Kontrola Chemii – Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od pewności, czy użyty przez Ciebie środek ochrony roślin stosujesz poprawnie, czy nie. Daje to pewność właściwego zastosowania na polu, a także odpowiedniej dokumentacji dla kontroli.

Europejska produkcja żywności, którego ważną częścią jest Polskie rolnictwo spotyka się z coraz większą liczbą przepisów i wymagań ze strony rządzących. Dlatego dla rolnika ważne jest, aby w łatwy do zapobiegnięcia sposób znać i przestrzegać przepisów prawa, by nie zostać ukaranym grzywną i nie stracić pieniędzy.

Zabiegi polowe, takie jak rozsiewanie nawozów i opryski, podlegają ograniczeniom i regulacjom. Dla każdego rolnika to ogrom wiedzy do opanowania i stosowania.

Agrinavia Kontrola Chemii – prosta i bezpieczna kontrola weryfikacji rejestracji ŚOR w Polsce

Tylko jedno kliknięcie i będziesz mieć pewność, czy użyty dla Ciebie środek ochrony roślin jest zarejestrowany w Twoich uprawach. Dzięki temu masz pewność prawidłowego zastosowania na polu, a także brak stresu przy potencjalnej kontroli właściwych instytucji.

Korzystając z modułu Kontrola Chemii na telefonie komórkowym (aplikacja Agrinavia MOBILE) uzyskasz odpowiedzi gdziekolwiek jesteś, również w polu – szybko i łatwo!

Czytaj więcej Kontrola Chemii + Agrinavia MOBILE

Bycie na bieżąco z przepisami prawnymi w dziedzinie środków chemicznych w produkcji rolnej jest czasochłonne i skomplikowane. Dlatego wykonaliśmy dla ciebie całą pracę. Stworzyliśmy bazę danych, w której masz odpowiedzi na ważne pytania dotyczące oprysków na swoich polach.

Czytaj więcejCo mówią nasi klienci?

Kontrola chemii jest modułem programu Agrinavia FIELD.

Agrinavia.pl